Mgr. Ondřej ChromýBCF, Ondřej Chromý, Health Tuning, Kompetenční akademie, Holistic management

Partner

Systemický, Health Tuning® a Performance Tuning® kouč, teambuilding a leadership specialista

Motto: „Opak každé pravdy je stejně pravdivý!“

Ondřej pracuje jako profesionální kouč a expert na firemní sociální systémy ve firmě BCF s.r.o. v Českých Budějovicích, která se již 11 let etabluje jako jedna z nejprestižnějších společností v tomto oboru. V roce 2015 se stal jedním z partnerů této firmy.

Ondřej se specializuje na Systemický přístup v koučování a oblast Performance Tuning®, na jejichž základě se podílel na vývoji tzv. ICR® (Incentive-Compatible Regulation®), které zlepšuje výkonnost manažerských týmů i firemních struktur jako celků (www. holistic-management.cz).

Je spoluzakladatelem a odborným garantem oboru Health Tuning®, který jako jediný v ČR umí účinně bojovat se syndromem vyhoření a „somatizacemi“ stresových stavů u manažerů a vrcholových sportovců. Metodika tohoto oboru kombinuje prvky z oblastí péče o duševní zdraví s fyzioterapií a výživovým poradenstvím. Tímto programem úspěšně prochází nejenom manažeři různých firem, ale v současné době i hráči sportovních klubů, např. VK Jihostroj České Budějovice Health Tuning®.

Vysokou odbornost a koučinkové zkušenosti Ondřej čerpal ve výcvicích Performance Tuning® a Performance Tuning® Master (Performance Tuning® Academy, fungující pod VŠE, Praha) a Systemického přístupu v koučování Kompetenční Akademie®, České Budějovice.

Ondřej ve své práci využivá také techniky NLP (Neuro-lingvistického programování) a Ericksonské komunikační hypnózy, jejichž výcviky absolvoval u renomovaných odborníků (např. Mudr. František Matuška, Libor Činka a dalších). Tyto techniky se používají při práci s nevědomím člověka, využívání jeho vnitřních zdrojů k dosažení cílů a emoční stabilizaci jeho mysli.

Ondřej mluví plynule česky, anglicky a částečně německy a rusky. Je vášnivým cestovatelem po exotických oblastech světa, sportovcem ( tenis, golf, fitness ), cvičí se v umění iaido a v neposlední řadě je i milovníkem dobrých vín.