E.ON Cup

-- obrázek --

Pokud patříte mezi rodiče fotbalistů, kteří se zúčastní finále E.ON Cup - Rodinný fotbálek na hřiští TJ Malše Roudné u Českcýh Budějovic, můžete využít unikátní možnosti nechat svému malému fotbalistovi změřit stav jeho tělesné kompozice, který pravidelně podstupují hráči fotbalových akademií nebo vrcholoví sportovci.

Detailní infomace si můžete stáhnout ZDE

Analýza tělesné kompozice je prováděna na špičkovém diagnostickém přístroji InBody S10, který přesně změří množství svalové a tukové hmoty, rychlost bazálního metabolismu (minimální denní kalorickou potřenu těla), případné otoky v těle, analýzu lymfatického systému, riziko a velikost osteoporózy (určuje riziko úrazových zlomenin), určuje množství vnitrobřišního tuku (vznik civilizačních chorob) a ve finále změří i svalovou disbalanci (nerovnoměrné zatížení).

Na základě výstupů probíhá s rodičem (v případě měřených dětí) individuální konzultace, kterou vede RNDr. Pavel Suchánek či jím jmenovaný nutriční specialista ohledně konkrétních doporučení, jak upravit jídelníček pro zajištění nápravy, případně doporučení pro návštěvu fyzioterapeuta či dalších specialistů. Výsledky jsou předávány ve formě jak tištěného výstupu, tak jsou zaslány na mail.